Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya

  Güncel

 • Çocuk Kenti projesi Alanya'da

  Çocuk Kenti projesi Alanya'da

  Rotary Kulübü Alanya'da çocuk dostu şehir projesini başlattı. 

 • Genç Dalgıc'ın Hazin Sonu

  Genç Dalgıc'ın Hazin Sonu

  Alanya'da yaşayana Yusuf Uysal, dalış yaparak balık avlamak için gittiği Gazipaşa'nın Muzkent sahilinde yaşamını yitirdi.

 • Gevne'de Şenlik Var

  Gevne'de Şenlik Var

  Alanya'da yaz döneminde revaçta olan yayla şenlikleri sürüyor. Hafta sonunda bu kez Gevne Aliefendi Yörük Şenliği var.

 • Plajda ödediğiniz paraları geri alın...

  Plajda ödediğiniz paraları geri alın...

  Fethiye'da  Kumburnu Plajı'nda ahşap localara günlük 210 TL alınması ve girişin ücretsiz olduğu özel plajlarda ise şezlonglara 10 TL alınması üzerine başlayan tepkilerin ardından tüketici dernekleri, plajlara giriş ücreti ödemeyin uyarısında bulundu.

 • Çavuşoğlu, Almanların Konya Ziyaretini....

  Çavuşoğlu, Almanların Konya Ziyaretini....

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Alman parlamenterlerin Konya'daki NATO üssüne ziyaretine ilişkin açıklama yaptı. Çavuşoğlu, "Bu ziyaretin önerisini biz yaptık. Burada yasak kalktığı için başından beri bu şekilde öneri yaptık" dedi.
 • Bakan Çavuşoğlu Eğitim İçin Toplandı...

  Bakan Çavuşoğlu Eğitim İçin Toplandı...

  Bir dizi ziyaretler ve temaslar için İlçemize gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, oda başkanları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile yapılan yemekli toplantıda bir araya geldi.
 • Başkan Şahin'in Üye Buluşması Sürüyor

  Başkan Şahin'in Üye Buluşması Sürüyor

  ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, bugün de “Döviz Alım Satımı, Sigorta Aracılık Hizmetleri, Bankalar, Okul Öncesi Kreşler, Sağlık Hizmetleri, Sürücü Kursları” sektörlerinin temsil edildiği 12. ve 18. Meslek gurubuna kayıtlı üyelerle bir araya geldi.

 • Ak Parti'de İlçe Kongreleri Başlıyor

  Ak Parti'de İlçe Kongreleri Başlıyor

  AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, AK Parti Antalya teşkilatları olarak 2019’a çok güçlü girerek kutlu yürüyüşlerine devam edeceklerini söyledi.

 • Akaydın Hakkın Suç Duyurusu

  Akaydın Hakkın Suç Duyurusu

  HUKUKİ Araştırmalar Derneği (HUDER) ile Ak Ocaklar Derneği üyeleri, CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın hakkında, "15 Temmuz darbe girişimi bir tiyatrodan ibarettir" sözleri nedeniyle suç duyurusunda bulundu.

 • Öykü'nün HAyali

  Öykü'nün HAyali

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevlilerinin son hazırladıkları raporla koruyucu aileden alınarak Sevgi Evine yerleştirilen minik ’Öykü’ için Antalya’nın Alanya ilçesine gelen müfettişler Yavuz ailesiyle görüşerek umut verdi.

 • Engelsiz Kent Çalışması Sürüyor

  Engelsiz Kent Çalışması Sürüyor

  Alanya Belediyesi tarafından engelli bireylerin yaşama aktif katılımlarını desteklemek ve engelsiz bir kent oluşturmak adına özel olarak kurulan ulaşılabilirlik ekibi, yol-kaldırım revize çalışmalarını Konaklı Mahallesi’nde devam ettiriyor.

 • Yücel, Tırılar Sakinlerini Dinledi

  Yücel, Tırılar Sakinlerini Dinledi

  Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Tırılar Mahalle Muhtarı Orhan Güler’in daveti üzerine mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

 • MÜSİAD Alanya'ya Şube Açıyor

  MÜSİAD Alanya'ya Şube Açıyor

  Alanyalı işadamları Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun ziyaret ederek MÜSİAD'ın Alanya Şubesini açmak için destek aldılar.