Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Denetimden tiyatro çıktı

05 Eylül 2018 Çarşamba

Zabıta personelinin görev başında yaşadıkları iyatro konusu oldu. 

Denetimden tiyatro çıktı

Zabıta Teşkilatı’nın 192. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı personeller, Alanya Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in de katıldığı etkinlikte zabıtanın yaşadığı olaylardan derlenen tiyatro gösterisi sahnelendi. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Alanya Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Akın, zabıta personeline verdiği değer için Başkan Yücel’e teşekkür etti.

Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, zabıtanın birlik ve beraberliğine vurgu yaparak “Birlik ve beraberlik içinde 24 saat vatandaşlarımıza görev bilinciyle hizmet ediyoruz. Sizlerin her türlü sıkıntısında yanında olduğumuz gibi sizlerden gelen talepleri de çözüme kavuşturmak için gerekli adımları atıyoruz" dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, hizmetlerinden dolayı Zabıta Personeli Özlem Mirioğlu ve Başkan Yardımcısı Mehmet Kula’ya teşekkür plaketi verdi. Belediye Zabıta Müdürü Hasan Akın ise Başkan Yücel’e zabıta personeline verdiği destekler için teşekkür plaketi takdim etti.

Plaket töreninin ardından üzerlerinde zabıta tişörtleri ve ellerinde Türk Bayrakları ile sahneye çıkan minikler, okudukları şiirlerle salonda bulunanlar tarafından büyük alkış aldı.

Miniklerin şiir dinletisinin ardından zabıta personeli tarafından hazırlanan oyun sahnelendi. Salonda bulunan personelin yabancı olmadığı, günlük hayatta karşılaştıkları zorluklar, mizansen de katılarak izleyicilere sunuldu.