Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
baslik

Akıllı güçlü destek istiyor

19 Haziran 2018 Salı

MHP Antalya Milletvekili adayı Tarkan Akıllı "Ülkemizin birlik ve bekasını düşünen tüm hemşerilerimizi bizlere destek olmaya davet ediyorum” dedi.

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarına devam eden MHP Antalya Milletvekili adayı Tarkan Akıllı ev ziyaretlerini de ihmal etmiyor. Akşam saatlerine kadar saha çalışması yapan Akıllı, akşamları da eşi Zeynep Akıllı ile birlikte vatandaşları evlerinde ziyaret ederek destek istiyor. Yaptıkları çalışmalarda ve ziyaretlerde gösterilen ilgiden mutluluk duyduğunu belirten Tarkan Akıllı, Cumhur ittifakını anlatarak ülkenin geleceği için oy istemeye devam ettiklerini söyledi. 24 Haziran seçimlerinin Türkiye için son derece önemli olduğunu belirten Akıllı “Bu ülkemiz açısından adeta bir kader seçimi. Onun için çok iyi düşünerek karar vermek ve bu millete sevdalı olan kadroları seçmek gerekiyor. Bizler “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” diyebilen kadrolar olarak ülkemizin geleceğini düşünerek çalışmalarımızı yapıyor ve bu doğrultuda hemşerilerimizden destek istiyoruz” dedi.

Seçim çalışması yaptığı bölgelerde ve ev ziyaretlerinde vatandaşların yoğun ilgi ve desteği ile karşılaştıklarını ve bunun kendilerini seçimler için umutlandırdığını söyleyen MHP Milletvekili adayı Tarkan Akıllı “Seçim beyannamemizi hemşerilerimize tek tek anlatıyoruz. Bizim beyannamemizde İşçiden, çiftçiye, köylüden, esnafa, gençlerimizden kadınlarımıza kadar her bir vatandaşımızı yakından ilgilendiren sorunlar ve çözüm önerilerimiz var. İnşallah bu sorunları 24 Haziran’dan sonra çözüme kavuşturacağız. Hemşerilerimizden beklentimiz dertleriyle dertlenen, acıda, sevinçte onlarla bir olan, onlar gibi düşünüp onlar gibi yaşayan bu şehre ve ülkesine sevdalı bizlere güçlü destek olmalarıdır. Onlar bize güçlü bir şekilde destek olsunlar ki sorunlarının çözümü noktasında bizim de elimiz güçlü olsun” şeklinde konuştu.