Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
baslik

Meclis Atalay'la devam

12 Nisan 2018 Perşembe

En yaşlı üyeMehmet Özkan başkanlığında toplanan ALTSO Meclisi'nin oyları ile Metin Atalay’ı yeniden meclis başkanı seçti. 

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası meclisi, meclis başkanı, başkan vekilleri ve katip üyeyi seçmek için toplandı. Seçime başkan adayı meclis üyesi Mustafa Tuna ise katılmadı.

En Yaşlı üye Mehmet Özkan ve en genç üye Ahmet Sümbül başkanlığında toplanan 62 meclis üyesi oy kullandı. Oyların tamamını alan Metin Atalay 2. kez ALTSO Meclis Başkanı seçildi. Meclis başkan vekilleri Mustafa Irmak ve meclisin genç isimlerinden Selman Alattinoğlu, Meclis Katip üyesi ise Yakup koca oldu.

Seçim sonrası kısa bir konuşma yapan Mehmet Özkan birlik ve beraberlik içinde Alanya'ya hizmet edilmesi gerektiğini söyledi. Özkan değerlendirmelerin Alanya'ya yapılan hizmetle ölçülmesi gerektiğini ifade etti.

Öte yandan seçimleri tamamlayan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nda yönetim kurulu gelecek hafta ilk ziyaretini Ankara’ya yapacak. Mehmet Şahin başkanlığındaki heyet Ankara'ya giderek dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu ziyaret edecek.