Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
baslik

Türkdoğan'dan dobra yanıtlar

09 Nisan 2018 Pazartesi

MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, canlı yayında AK Parti ile siyasi flörtü süren MHP'li Meclis Üyesi Abdullah Sönmez ile ilgili soruya yanıt verdi.

Türkdoğan'dan dobra yanıtlar

MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Haberin Manşeti’nde Gaye Coşkun'un canlı yayın konuğu idi. Türkdoğan programda ALTSO seçimi, yerelde ittifak, MHP’li meclis üyesinin AKP ile flörtü ve Alanya Belediye Başkanı’nın danışmanı ile ilgili sorulara yanıt verdi.

ALTSO Seçimi de programda gündeme gelen bir başka konu idi. MHP İlçe Başkanı “Seçimi Mustafa Tuna mı, Adem Yücel mi, MHP İlçe Teşkilatı mı kaybetti” sorusuna “Teşkilat aday değildi ki” diyerek yanıt verdi.

MHP İlçe Başkanı, yerelde AKP ile nasıl bir ittifak kurulacağına ilişkin kesinleşmiş bir durum bulunmadığını, bu konuda genel merkezin vereceği karara göre duruş belirleyeceklerini söyledi.

Türkdoğan’a, MHP’li meclis üyesi Abdullah Sönmez’in AK Parti ile siyasi flörtü ve AKP belediye başkan Adayı olacağı yönündeki söylentiler de soruldu. Türkdoğan,  şaşırdığını belirtti ve yorum yapmadı.

İzleyiciden gelen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in baş danışmanı konusundaki soruya ile Türkdoğan “Başkan beyin kendi aklı vardır” yanıtını verdi.