Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Kestelspor Taraftarına Saldırı

11 Mart 2018 Pazar

Korkuteli Belediyespor, Kestelspor arasında oynanan mücadele sonrası çıkan olaylarda Kestelsporlu taraftarlar saldırıya uğradı.

Kestelspor Taraftarına Saldırı

Antalya Süper Amatör Lig play off mücadeleleri tüm hızıyla devam ediyor. Ligde bugün 7. hafta maçları oynandı. Temsilcimiz Kestelspor güçlü ekip Korkuteli Belediyespor deplasmanından 0-0 beraberlikle ayrıldı. Korkuteli Şehir Stadyumunda saat 14.00'da başlayan mücadelede iki takımda gol için yüklensede maç başladığı gibi sona erdi.

Ligde 2. sırada bulunan Ketselspor ile 3. sırada bulunan Korkuteli Belediyespor maçı sonrası Korkuteli Belediyespor'un ilk 2 şansı bir hayli azaldı. Bu duruma oldukça sinirlenen Korkuteli Belediyespor taraftarı maç sonrası sahaya girerek, karşı tribündeki Kestelspor taraftarlarının olduğu bölüme yöneldiler. Polis ve jandarma ekiplerinin müdahalelerine rağmen Kestelsporlu taraftarların olduğu bölüme kadar gelen Korkuteli taraftarları taş ve sandalyelerle mavi beyazlı tribüne saldırdılar. Olaylar fazla büyümeden engellenirken, şans eseri taraftarlarda ciddi bir yaralanma oluşmadı. Kestelspor taraftarları yaklaşık 2 saat stat dışına çıkarılmadılar.