Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Yüksel'den Miting Gibi Açılış

09 Mart 2018 Cuma

Alanya Şoförler Odası 14 Mart Çarşamba günü kongreye gidiyor. Mevcut Başkan Ali Akkaya'nın görevi bırakacağını açıklamasının ardından Mehmet Yüksel başkan adaylığını açıklayıp seçim ofisinin açılışını yaptı.

Alanya Saray Mahallesi, Hal Kavşağı üzerinde bulunan seçim ofisinin açılışına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Alanya Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya, ALTSO Başkan Adayı Mustafa Tuna, ALESO Başkanı Nuri Demir, Alanya Pansiyoncular Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci ve çok sayıda şoför ile esnaf katıldı. 

Balonlarla süslenen ve oldukça kalabalık olan açılış dua ile başladı. Duanın ardından protokol üyeleri 'hayırlı olsun' dilekleri ile seçim ofisini açtılar. Seçim ofisinde ilk günden adeta izdiham yaşanırken, davetlilere ikramlarda bulunuldu. 

Başkan adayı Yüksel geçen yıl Kızılova Yayla Şenliğinde açık artırmada satın aldığı Alanyaspor formasının ücreti olan 5 bin 500 lirayıda seçim ofisinin açılışından Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Alanyaspor Yönetim Kurulu üyesi olan beldiye başkan yardımcısı Nazmi Yüksel'e takdim etti.