Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Toklu'dan Alanyaspor Atağı

09 Mart 2018 Cuma

Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Aytemiz Alanyaspor’a destek çağrısını yineledi. Başkan Toklu, başlatılan destek kampanyası çerçevesinde Cuma pazarı ve çevresinde halka 3 bin adet Alanyaspor atkısı dağıtarak, vatandaşları Medipol Başakşehir maçına davet etti. 

Toklu'dan Alanyaspor Atağı Toklu'dan Alanyaspor Atağı Toklu'dan Alanyaspor Atağı Toklu'dan Alanyaspor Atağı Toklu'dan Alanyaspor Atağı

 Konuyla ilgili konuşan İlçe Başkanı Toklu şunları söyledi: “Alanya İlçe Teşkilatı ve Meclis üyelerimiz ile birlikte Alanya’mızdaki esnaflarımız ve vatandaşlarımıza Alanyaspor atkısı dağıttık. Tabi ki bu farkındalık yaratmak, çünkü Alanyaspor kentimizin marka değerini arttırıyor. Alanya’mıza marka anlamında en büyük katkıyı sağlayan oluşumlardan bir tanesi Alanyaspor. Bizde Alanyaspora Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak, Alanya halkı olarak dün nasıl olduysa bugünde aynı şekilde destek verdiğimizi göstermek için vatandaşlarımıza atkı dağıttık. Vatandaşlarımızın içinde Alanyaspora verdiği destek ve sevgiyi de görmüş olduk. Umudumuz Alanyasporun ligi iyi bir yerde tamamlamasıdır.” Ak Parti İlçe Teşkilatı’nın atkı dağıtım etkinliğine İlçe Yönetiminin yanı sıra Meclis üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen, Milletvekili Aday adayı Hüsnü Akçalıoğlu ve çok sayıda partili katıldı.