Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Sümer'den hastane müjdesi

09 Şubat 2018 Cuma

Ak Parti Alanya İlçe Yönetimi, mahalle başkanları ile bir araya geldi. İl başkanı ve milletvekillerinin de katıldığı toplantıda İl Başkanı Rıza Sümer, Alanya'nın batısına yapılacak hastanenin 2018 yılı yatırım programına alındığını söyledi. Sümer, AK Parti İl kongresinin de 10 Mart'ta yapılacağı duyuruldu.

Yaklaşık iki ay önce göreve başlayan Ak parti İlçe yönetimi mahalle başkanını seçti, ilk toplantısını yaptı. Öğretmenevindeki organizasyona Antalya Milletvekilleri İbrahim Aydın, Gökçen Enç ve İl Başkanı Rıza Sümer de katıldı. Toplantının basına açık bölümünde konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Bir olalım birlik olalım" sloganı ile çıktığımız yolda başarılı bir süreç geçiriyoruz” dedi. “Ülkemiz sıkıntılı bir süreç yaşarken birlik ve beraberlikten taviz vermeden çalışmaya devam etmeliyiz” diyen Toklu "Mahalle yönetimlerinin AK Parti teşkilatlarının temelini oluşturduğuna dikkat çekti. Toklu, “2019 için çalışmaya mahallelerde başlayacağız” dedi.AK Parti İlçe Başkanı, 65 günlük görev süresinde en az 15 bin kişi ile temas kurduğunun altını çizdi.yapan Gökçen Enç "Teşkilat üyelerinin gönlünü kazanmadan Alanya'yı kazanmamız imkansız" dedi.Halkın hizmetlere yönelik beklentisi değişmediğini kaydeden İbrahim Aydın, ise sadece hizmette kalite beklentisi değişti diye konuştu. Aydın partililerden yapılan hizmetleri daha iyi anlatmalarını istedi.

Son olarak kürsüye çıkan İl başkanı Rıza Sümer ise teşkilata yönelik değerlendirmelerinin ardından Alanya için hastane müjdesi verdi. Sümer Alanya'nın batısı için planlanan 500 yatak kapasiteli bir hastanenin 2018 yılı yatırım programına alındığını söyledi. AK Parti İl kongresinin 10 Mart Cumartesi günü yapılacağı açıklanırken toplantının geriye kalan bölümü ise basına kapalı olarak gerekleştirildi.