Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Yiğit pazarda gövde gösterisi yaptı

09 Şubat 2018 Cuma

Pazar günü yapılacak kongre öncesi,  Pazarcılar rengini belli etti. Oda Başkanı ve aday Hasan Yiğit, Cuma pazarında yaptığı ziyaret sırasında omuzlara alındı. Ardından toptancı hali ve ucuz halk pazarına giden Yiğit ve ekibi, üyeleri kongreye katılmaya davet etti.

Pazarcılar Odası'nın Pazar günü yapacağı genel kurul öncesi mevcut Başkan ve Başkan Adayı Hasan Yiğit, seçim çalışmalarına ekibi ve destekçileri birlikte devam ediyor.Sabah saatlerinde önce cuma Pazarına gelen Yiğit ve arkadaşları yaklaşık 300 kişilik grupla pazar gezisi yaptı.Pazarcılar Alkış ve sloganlarla Yiğit'e destek verdi.Yiğit ve ekibinin 2. durağı ise Alanya Toptancı Hal'i oldu. Halcilerin pazarcının en yakın iş ortağı olduğunu belirten Yiğit, tek tek işyerlerini gezdi, destek istedi. Yiğit ve arkadaşları burada da alkışla karşılandı.Hal gezisinde Yiğit'e destek verdiklerini belirten Hal Derneği Başkanı Adem Kaya" Başkanın devam etmesini istiyoruz" dedi.Yiğit ve ekibi ziyaret turunu ucuz halk pazarında sonlandırdı.

İnşaatında son aşamaya gelinin Kapalı Pazar yeri için Alanya Belediyesine teşekkür eden Yiğit "Hayalimiz gerçek oldu" dedi.Yiğit'in kongre öncesi yaptığı saha çalışması omuzlarda son buldu.