Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Şoförler Odası'nda yönetim aday çıkardı

29 Kasım 2017 Çarşamba

Alanya Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya, Mehmet Yüksel’in adaylığını açıkladığı törende, adaylık konusunda yönetim kurulunda karar aldıklarını söyledi. 

Şoförler Odası'nın 12 Ocak'ta yapacağı kongre öncesi adaylığını duyuran ilk isim 2005 yılından bu yana oda yönetiminde görev yapan Mehmet Yüksel oldu. Saat 11:00'de oda binası önünde yapılan adaylık töreninde konuşan mevcut Oda Başkanı Ali Akkaya, Yüksel’in adaylığı konusunda yönetim kurulunda karar aldıklarını söyledi. Akkaya, yol arkadaşlarına başarı dileğinde bulundu.

Ailesinin adaylığa karşı olduğu yönündeki iddiaları hatırlatarak konuşmasına başlayan Yüksel, ailesinin tüm bireylerinin destek olmak için törende hazır bulunduğunu hatırlattı. 1993 yılından bu yana ulaşım esnafı ile iç içe bir yaşam sürdüğünü hatırlatan Mehmet Yüksel, 12 yıldır yönetim kurulunda yer aldığı Oda’ya başkan adayı olduğunu ifade etti.

Üyelerden aldığı destek sonrası seçimi kazanmak adına şüphesinin bulunmadığını da ifade eden Yüksel "hedef odayı daha ileriye taşımaktır" dedi. Yapamayacağı hiç bir şeyin sözünü vermediğini ve vermeyeceğini vurgulayan aday Yüksel üyelerden genel kurulda kendisine destek olmalarını talep etti. Adaylık ilanı sonrası Yüksel ve ekip arkadaşları çalışmaya dua ile başladı.