Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya

Beşiktaş ve Alanyaspor "Onu" Mutlu Ediyor

16 Mayıs 2017 Salı

Antalya'da 4 yıldır lösemi tedavisi gören 10 yaşındaki Efe Güney, yaşam mücadelesini sürdürebilmek için destek bekliyor. Güney'i en çok Beşiktaş ve Alanyaspor mutlu ediyor

Beşiktaş ve Alanyaspor "Onu" Mutlu Ediyor

Sugözü Mahallesi'nde oturan Ali ve Esma Güney çiftinin oğlu Efe, 4 yıl önce lösemi teşhisiyle gittiği hastaneden hala çıkamadı. 2 yıl süren  kemoterapinin ardından, ölümcül evreye girmesine 1 ay kala nakil işlemi gerçekleştirilen küçük çocuğun bünyesi aldığı ilaçları kaldırmayınca önce kalbi daha sonra ciğerlerinin zarar gördüğü belirlendi. Kalp rahatsızlığını kısmen atlatan küçük ciğerlerini kullanamadığı için zaman zaman uyutularak yaşam destek ünitesine bağlanıyor. Zor ve uzun bir tedavi süreci yaşayan küçük çocuğun babası ise oğlunun tedavisi nedeniyle Çalışamadığı için ekonomik sıkıntılar da ailenin peşini bırakmıyor.

O BEŞİKTAŞ ve ALANYASPOR İLE MUTLU OLUYOR

Çevresinin yardımı ile ayakta kalmaya çalışan baba Güney'in borç yükü de giderek artarken tek umudu borçlarını ödeyebilmek için hayırseverlerden gelecek maddi yardım ve evladı için dua. Küçük Efe'nin en büyük hayali ise çok sevdiği Beşiktaş'ın şampiyon olması, Beşiktaşlı futbolcularla görüşebilmek ve Alanyaspor'un başarılı olması.