Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya

Kaptanlarla sözleşme yenilendi

12 Mayıs 2017 Cuma

Aytemiz Alanyaspor, kaleci Haydar Yılmaz ile orta saha oyuncusu Efecan Karaca'nın sözleşmelerini  iki yıl uzattı.. 

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve  Yönetim kurulu üyelerinin katıldığı törenle, takım kaptanları Haydar Yılmaz ve Efecan Karacan’ın sözleşmeleri 2019 yılına kadar uzatıldı. Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Takım kaptanları Haydar ve Efecan’ın sözleşmelerinin bitmesini beklemeden harekete geçtiklerini belirttiği konuşmasında, oyuncuların takımla özdeşleştiğini, söyledi.  Çavuşoğlu “1 ay önceden ikisini de çağırdım ve dedim ki; 'Siz bu takımın ve Alanya'nın evlatlarısınız. Alanyaspor'la özdeşleştiniz." Size yakışan gidip boş mukaveleye imza atmaktır' Sağ olsunlar kendileri de aynı şekilde Alanya ve Alanyaspor'u ne kadar benimsediklerini gösterdiler” dedi.

Deneyimli file bekçisi Haydar Yılmaz, "Bizi tekrardan Alanyaspor çatısı altında tuttuğu için, 2 yıllık sözleşme önerdiği için. Bizi bu aileden gördüğü için bşkan ve yönetime çok teşekkür ediyorum. Başkanım maddi, manevi olarak 4 senedir canla başla çalışıyor. Bizi hiç yalnız bırakmadı" dedi.

4 yılda 2 şampiyonluk ve güzel başarılar elde ettiklerini belirten Efecen Karaca ise "Burada çok güzel bir aile ortamı var. Başkanımız, 'Siz buranın evladısınız' dedi. Biz de üzerimize düşeni yaptık” dedi.