Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya

Bahçeli açılışlar yapacak

08 Mayıs 2017 Pazartesi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli iki yıl aranın ardından yeniden ilçeye geliyor. 

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in daveti üzerine Alanya’ya gelecek olan MHP Lideri Devlet Bahçeli, 17 Mayıs Çarşamba günü Belediye Hizmet Binası arkasında saat 12.30’da düzenlenecek Toplu Açılış ve Temel Atma programına katılacak. Genel Başkan, Alanya halkına hitabının ardından bazı belediye yatırımlarını yerinde ziyaret ederek incelemelerde bulunacak. 

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Bahçeli’nin ziyaretiyle ilgili bir açıklama yaparak MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin 17 Mayıs’ta Alanya’da olacağını bildirdi. Yücel, “Sayın Bahçeli’yi Mart ayında ve geçtiğimiz haftasonu partinin genel merkezinde ziyaret ederek, hizmet ve yatırımlarımızla ilgili bir dosya sunarak, ardından Alanya’ya davet etmiştik. Sayın Bahçeli bizi ve Alanya halkını kırmayarak davetimizi kabul ettiler. Genel Başkanımız, 17 Mayıs Çarşamba saat 12.30’da Belediye Binası arkasında düzenleyeceğimiz Toplu Açılış ve Temel Atma programlarına katılacaklardır. Teşrifleri ile bizleri onurlandıracak olan Sayın Genel Başkanımıza teşekkür ederim.” dedi.

Belediye Başkanı Yücel, MHP Lideri Bahçeli’nin teşrif edeceği Toplu Açılış ve Temel Atma Programına tüm vatandaşları davet etti. Genel Başkanın Alanya’ya ayrı bir önem verdiğini kaydeden Başkan Yücel, “Genel Başkanımız Alanya halkı ile bu programda bir araya geleceklerdir. Tüm halkımızı 3 yılda Alanya’ya kazandırdığımız hizmetlerin açılışına ve yapımına başladığımız yatırımların temel atma törenine davet ediyorum.” şeklinde konuştu.