Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya

Taraftar zıbın istedi

22 Ekim 2016 Cumartesi
kanalalanya.jpg

Alanyasporlular Derneği’nin yönetimi KANAL A’da canlı yayın konuğu idi. 

Taraftar zıbın istedi

Haberin Manşeti’nde konuşan Alanyaspor taraftarı dernek yöneticileri, takımın başarısında önemli bir rol oynayan taraftar ve izleyicinin desteğinin artmasını istediler. Taraftarların bir diğer isteği ise doğuştan Alanyasporlu çocuklar yetiştirmekti ve bu amaç için Alanyaspor armalı zıbın istediler.

Alanyasporlular Derneği yöneticileri ERHAN ÖZYİĞİT, ADEM TUNÇ,  ÜMİT SÖNMEZ,   OSMAN TUNÇ ve ENES ALTUNDAL Haberin Manşetinde Gaye Coşkun’un konuğu oldular. Programda taraftar duruşu, holiganizm, takımın yeni besteleri, stor ürünleri ve taraftar sorunları gibi bir çok konu konuşuldu. Program konuklarından gurubun amigosu Enes Altundal, taraftarlığın bir görev değil bir tutku olduğunu söyledi. 

Canlı yayında; İstanbul’da oynanan FB- Alanyaspor maçını FB tribünlerinden izleyip FB atkısı ile sosyal medyada fotoğraf paylaşan Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top’a yönelik tepkiler de konuşuldu.

Haberin Manşetinde Alanyasporlular Derneği yöneticileri Alanyaspor Stor ürünleriyle ilgili isteklerini de dile getirdiler. Stor ürünlerinin yetersiz olduğu ifade edildi. Canlı yayında Alanyasporlular bir de talepde bulundular. Doğuştan fanatik Alanyasporlu çocuk yetiştirmek istediklerini ifade eden taraftarlar zıbın istediler. Taraftarın taraftardan istekleri de programda konuşuldu.