Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Alanyaspor hocayla anlaştı

02 Eylül 2014 Salı
PTT Birinci Lig'de mücadele edecek Alanyaspor, Sportif Direktör Taner Savut'un ardından takımı Play Off şampiyonu yapan Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ile de 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Alanyaspor, Mehmet  Altıparmak ile "Devam" dedi.  Bu yıl PTT Birinci Lig'de mücadele edecek Alanyaspor, Sportif Direktör Taner Savut'un ardından takımı Play Off şampiyonu yapan Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ile de 1 yıllık sözleşme imzaladı.
PTT Birinci Lig'de mücadele edecek Alanyaspor'da imzalar atılıyor. Geçtiğimiz günlerde Sportif Direktör Taner Savut ile anlaşma sağlayan turuncu yeşilli yönetim şimdi de takımı PTT Birinci Lig'e taşıyan Teknik direktör Mehmet Altıparmak ile anlaşma tazeledi. Altıparmak kendisini bir yıl daha Alanyaspor'a bağlayan sözleşmeye imza attı.
Alanyaspor Kulüp Binası'nda saat 16:30'da yapılan imza törenine Alanyaspor As Başkan Kamil Köseoğlu'nun yanı sıra yönetim kurulu üyeleri de katıldı.
Alanyaspor As Başkan'ı Kamil Köseoğlu, imza töreni sonrası yaptığı açıklamada Teknik Direktör Mehmet Altıparmak'ın hem oyuncu hem de antrenör olarak Alanyaspor'da şampiyonluk yaşadığına dikkat çekti. Köseoğlu, "Teknik heyet ile anlaşılması 2 Temmuz'da yapılacak Genel kurul'da gelecek olan yönetimin de işini kolaylaştıracak." dedi
Alanyaspor ile 1 yıllık sözleşme imzalayan Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ise  duygularını şu sözlerle ifade etti.