Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
baslik

Başkan Yücel Alanya’yı CNN Türk’e Anlattı

17 Kasım 2018 Cumartesi

CNN TÜRK yayınlanan 'Şehir Şehir Belediyeler' 18 Kasım Pazar günü saat 16.'10 da Alanya'nın güzelliklerini ekranlara getirecek.

Başkan Yücel Alanya’yı CNN Türk’e Anlattı Başkan Yücel Alanya’yı CNN Türk’e Anlattı Başkan Yücel Alanya’yı CNN Türk’e Anlattı Başkan Yücel Alanya’yı CNN Türk’e Anlattı Başkan Yücel Alanya’yı CNN Türk’e Anlattı Başkan Yücel Alanya’yı CNN Türk’e Anlattı Başkan Yücel Alanya’yı CNN Türk’e Anlattı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya’nın doğal ve tarihi güzelliklerinden, eğitim ve kültürel yapısına, sosyal etkinliklerinden sportif faaliyetlerine birçok çeşitliliklerini CNN TÜRK’te yayınlanan “Şehir Şehir Belediyeler” adlı programda Beste Uyanık’a anlattı.

CNN PAZAR GÜNÜ ALANYA'YI YAYINLAYACAK

CNN TÜRK ekranlarının sevilen programı Şehir Şehir Belediyeler için kamera karşısına geçen Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, programın Pazar günü yayınlanacağını ve 25 dakika boyunca CNNTÜRK’te Alanya’nın tanıtılacağını söyledi. Başkan Yücel; “Şehrimizin eşsiz güzelliklerini, Pazar günü saat 16.10'da CNN TÜRK ekranlarında yayınlanacak "Şehir Şehir Belediyeler" adlı program için Beste Uyanık'a anlattık. Bu keyifli ve ilgi çekecek programı izlemeniz dileğiyle.” diyerek vatandaşları ekran başına davet etti.

Yaygın medyada yer alan bu tür programlar özellikle yerli tatilcilerin tercihi noktasında büyük önem göstermekte.