Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
baslik

Yücel startı yaylada verdi

06 Ağustos 2018 Pazartesi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 100 araç ve 250 kişi ile 23 yaylayı gezdi. Yücel'in şaşalı ziyareti seçim startının verilmesi olarak yorumlandı. 

Yücel startı yaylada verdi Yücel startı yaylada verdi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 100 araç ve aralarında Başkan Yardımcılarının, birim müdürlerinin, MHP İlçe Teşkilatı temsilcilerinin, bölge muhtarlarının, belediye personelinin ve vatandaşların bulunduğu 250 kişilik bir ekiple batı bölgesinde 23 yaylayı ziyaret etti. Yayla sakinlerinin büyük bir coşku ve sevinçle karşıladığı Başkan Yücel, ilk olarak Bayır Mahallesi’ne bağlı Oğuz Yaylası’nı ziyaret etti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yücel, Bayır Yaylası sakinlerinin talep ve sorunlarını dinledi.

BAŞKAN YÜCEL’E YOL VE ÇARDAK TEŞEKKÜRÜ

Batı yaylalarında basılmadık yer bırakmayan Başkan Yücel’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, muhtarlar ve vatandaşlar geçtiğimiz yıl yapılan ziyarette yol, altyapı ve çardak istekleri karşılandığı için Başkan Yücel’e teşekkürlerini iletti.

VATANDAŞLARDAN GELEN TALEP VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Cumartesi sabahı saat 06.00’da başladığı ziyaretlerde Oğuz Yaylası, Okurcalar, Karabuynuzlar, Çakallar (Karıngöl), Saburlar, Avsallar, Akdam, Seyricek, Soğukpınar, Karamanlar, Güzelbağ (Eğrigöl), Orhan, Çayboğazı, Gözübüyük (Sirge), Yenice, Burçaklar ve Emişbeleni Yaylalarında vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Yücel, yapılan ve yapılacak hizmetler hakkında vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu.

YÜCEL: “İNSAN ODAKLI ÇALIŞIYORUZ”

2 günlük batı yaylaları programı hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Yücel; “Torosların deniz kotundan 2100 metre yükseklikteki yaylalarımızda vatandaşlarımızın gönüllerini almaya geldik. Hem yaylalarımıza yaptığımız hizmetleri yerinde görmek hem yapacağımız yatırımları ve projeleri vatandaşlarımıza aktarmak hem de vatandaşlarımızın gönül rızalarını almak için ekibimizle birlikte tüm batı bölgesinin 23 yaylasını ziyaret ettik. Gelecek dönemlerdeki yatırım planlarımızı vatandaşlarımıza izah ettik. Çünkü biz her zaman insan odaklı çalışıyoruz ve bu şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Ekibimizle birlikte bu ve buna benzer faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Ekibime ve bizleri her zamanki samimiyeti ve sıcaklığı ile karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ederim.” dedi.