Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
baslik

Kırsalda yol çalışması sürüyor

12 Haziran 2018 Salı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Kırsal’ında yol genişletme, bakım onarım ve asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kırsal alan ekipleri, İspatlı ve İshaklı Mahalleleri’nin yollarında bakım ve onarım çalışması yaptı. Daha önce sıcak asfaltla kaplanan grup yolunun eksik kalan kısımları sıcak asfaltla kaplandı. Yolda genel bakım ve onarım çalışması yapıldı.
Sapadere Yolu genişletiliyor.
Demirtaş Grup Yolu iki yıl önce sıcak asfaltla kaplanmıştı. Dar olan Sapadere yolunun ise genişletildikten sonra asfaltlanması kararlaştırılmıştı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal alan ekipleri, Tırılar yol sapağından Sapadere Mahallesi’nin içine kadar giden yolda genişletme çalışmaları başlattı. Kepçe ve greyderler yolda genişletme çalışmalarını sürdürüyor. 2,5 km uzunluğundaki yol genişletildikten sonra alt yapısı tamamlanarak asfaltlanacak.
Uzunöz yolu asfalta hazır
Uzunöz Yolu’nda genişletme çalışmaları tamamlandı. Yolun alt yapısı hazırlanarak asfalt dökümüne hazır hale getirildi. Kırsal alan ekipleri, Dim Grup Yolu’ndan Uzunöz Mahallesi’nin içine kadar giden ve 3,5 km olan yolda genişletme çalışmalarından sonra alt yapı çalışmalarını da tamamladı. yoğun bir şekilde çalışan ekipler, yolu asfalt dökülecek hale getirdi. Önümüzdeki günlerde yola asfalt döküm çalışmaları başlayacak.