Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
baslik

Kaymakam Tanrıseven ve Başkan Şahin sahilleri görüştü

13 Şubat 2015 Cuma

Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ve ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Birol Ekici ile buluşarak yeni turizm sezonunu konuştular.

Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven ve ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Birol Ekici, Genel Sekreter Yardımcısı ve üst düzey bürokratlarla Antalya’da buluşarak bir toplantı yaptı. Yapılan toplantının Alanya adına oldukça faydalı geçtiğini vurgulayan Kaymakam Tanrıseven “Genel Sekterimiz ve üst düzey yöneticilerimizle yaklaşan turizm sezonu öncesinde Alanya’daki sahiller, su sporları ve turizme dair meseleleri konuştuk. Yürüttüğümüz projeler, yeni sezon hazırlıkları ve yeni sezona dair faaliyetler üzerinde fikir alışverişinde bulunduk. Yeni turizm sezonu işbirliği içinde herhangi bir aksaklık olmadan geçecek” dedi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Birol Ekici ise Alanya Kaymakamlığı ile işbirliği içinde çalışacaklarını ve kendilerine gelecek her türlü teklife destek vereceklerini ifade etti.

Toplantının Alanya adına oldukça verimli geçtiğini söyleyen ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Kaymakamlık ve Antalya Büyükşehir Belediyesinin Alanya turizmi için yapacağı her türlü çalışmaya destek vereceklerini vurguladı.

Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven ve ALTSO Başkanı Mehmet Şahin Antalya’da yapılan toplantının 2015 turizm sezonu için oldukça verimli geçtiği söyleminde birleştiler.